Marta Komisarczyk

c9d108e7176d563e1a093254de16acb3.jpg
Strona główna Księga Gości

Księga Gości
weekend majowy u Pani Marty
dodano przez: Agnieszka i Przemek
Spędziliśmy u Pani Marty fantastyczny długi weekend majowy. Kwatera bardzo wygodna, czyściutka i zadbana. Przestronna kuchnia i salon, z którego można korzystać. Bardzo blisko szlak na Św. Krzyż a dla zmotoryzowanych dobry miejsce dla zwiedzenia woj. swiętokrzyskiego. Właściciele niezwykle serdeczni i uczynni, dbający o turystów co rzadko się zdarza. Jeszcze raz dziękujemy pani Marcie za wspaniały wypoczynek i szczerze polecamy te agroturystykę. Agnieszka i Przemek

miodowy weekend lipiec 2011
dodano przez: Warszawskie piecioraczki
Bardzo gościnni gospodarze,którzy nie tylko ciekawe opowiadają o regionie, ale i o swoich pasjach. Musicie sami przyjechać by dowiedzieć się o co chodzi. Naprawdę warto. Bardzo miło wspominamy spędzony u nich czas - czuliśmy się jak w rodzinie. Ciasto pycha a miodzik palce lizać!!!

Lipcowy Weekend
dodano przez: Rowerzyści z Warszawy
Polecamy tą kwaterę. Spędziliśmy tu fajny czas. Mili i pomocni gospodarze, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, ładna łazienka.

Jesień u Pani Marty
dodano przez: Jola z Warszawy
Spędziłam 10 przepięknych dni u przesympatyczej Pani Marty w wyjątkowym miejscu :) Kwatera przytulna, czysta i otwarta na gości. Polecam wszystkim z całego serca. Pozdrawiam serdecznie najwspanialszych gospodarzy pod słońcem :)

DoJDuywmNrfuobkpBv
dodano przez: DesFYLrlvczRfNtQD
Good job miakng it appear easy.Copyright 2009-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone przez serwis Infoturystyka.pl
powrót na górę